Photo 764221De heer Philip Van Stijvoort
met veel pijn in het hart wensen wij philipe een goede reis (vooral rust ) wij zullen je missen !!!!
Photo 764224De heer Peter Bragg
Rust zacht bompa. Het was een verrijking om je te leren kennen.
Aan de familie wil ik mijn welgemeende condoleance overbtengen
Photo 764221De heer Philip Van Stijvoort
Ik deel mee met jullie verdriet.
Laat allen sterkte halen uit zijn positieve dingen.
We zeggen geen vaarwel maar tot wederziens.
Heel veel sterkte aan jullie allen.
Photo 764221De heer Philip Van Stijvoort
We gaan u missen
Top kerel harde werker gouden hart
Doe da goe hierboven x
Photo 763257Mevrouw Godelief Van de Velde
Oprechte deelneming en veel sterkte aan de ganse familie.
Photo 762015Mevrouw Elza Verlinden
Beste Ingrid en familie,
Mijn oporechte deelneming bij het overlijden van je moeder. Ook in het rusthuis zullen we haar nog missen.
Een moeder sterft altijd te vroeg, ook al is ze ous mogen worden.
Veel sterkte
Photo 760158De heer Pieter Van Roosendael
Best Anne, beste familieleden,
We vernemen het overlijden van Pieter hier in Spanje waar we op vakantie zijn.
Mia en ik bieden u en je familie onze oprechte deelneming aan.
Pieter was voor mij een zeer goede vriend met wie ik de laatste jaren en zeer aangename en warme contact onderhield.
Hij zal in mijn herinneringen blijven als een positieve, een fervent cultuurman en een verwoede maar steeds veilige zeiler.
Al onze contacten waren steeds warm en opbeurend.
We zullen U missen.
Wel te rusten
Veel moed en sterkte Anne
Mia en Manu
Photo 760158De heer Pieter Van Roosendael
Bedroefd door het trieste nieuws van het overlijden van Pieter, een van onze sympathiekste Koperen Passer leden, bieden we de familie onze oprechte blijken van deelneming aan.We zullen hem erg missen!
Ray en Mieke Meermans
Photo 760158De heer Pieter Van Roosendael
Het Davidsfonds verliest een bijzonder gedreven voorzitter en ikzelf een gewaardeerde collega in de Cultuurraad van Zandhoven. Pieter zal een voorbeeld voor velen blijven!
Ik wens de familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit afscheid.
Photo 760158De heer Pieter Van Roosendael
Veel sterkte aan familie ,we verliezen een gedreven man bij het Davidsfonds
Photo 758102Mevrouw Linda Claessens
Diep onder de indruk na het lezen van het rouwregister wens ik de nabestaanden heel veel sterkte toe.
Photo 752177De heer Albert Van Kerckhoven
Beste familie,

Ons oprecht medeleven bij het plotse heengaan van je pa, schoonpa, bompa.

Familie Verbeke-Vandenplas
Photo 752177De heer Albert Van Kerckhoven
Beste familie,

Het overlijden van Albert komt toch nog heel onverwacht. Donderdag zag ik hem nog in het rusthuis...
Wat zullen jullie allen hem missen en zeker Maria, zijn vrouwtje. Ze zaten zo dikwijls hand in hand in de zetel.
Ook wij zullen hem missen, maar zullen Maria met liefde opvangen.
Sterkte in deze moeilijke dagen.
Ria, vrijwilligster van Pniël
Photo 750824Mevrouw Maria Jordens
Beste familie van Maria,
We gaan haar missen in het rusthuis. Maria was altijd vrolijk, altijd klaar om een dansje te doen....
Veel sterkte,
Ria, vrijwilligster van Pniël, afdeling B
Photo 736137Mevrouw Livia van Winssen
Vooreerst mijn verontschuldigingen voor deze ongepaste en onpersoonlijke rouwbetuiging. De uitnodiging voor de dienst heeft mij bijzonder geraakt en Livia weet dat ik aanwezig zou zijn op haar uitvaartplechtigheid, maar dat grondige gezondheidsredenen en mobiliteitsproblemen mij dat verhinderen. Gelieve mij te verontschuldigen voor mijn afwezigheid, met mijn wensen van sterkte aan alle aanwezigen. Mijn hart is echter bij haar en morgen zal ik zeker in gedachten ook bij jullie zijn.
Sta me toe u bij deze u mijn innige deelneming te verklaren voor het te vroeg heengaan van een hard werkende en combattieve vrouw, moeder en grootmoeder. Ik zal haar niet licht vergeten en zal haar alleszins langer blijven herinneren dan de weinige jaren dat we elkaar gekend hebben.
Photo 736137Mevrouw Livia van Winssen
Beste Marc (en haar dierbaren),
Moeilijk is het om woorden te vinden die troost geven.
Maar oprechte gedachten van medeleven gaan naar u en haar andere dierbaren uit.

We hebben het genoegen gehad om haar een beetje te leren kennen en het voelde aan, haar al een langere tijd te kennen.
Het gesprek dat we hadden tijdens onze laatste ontmoeting, vorige maand, blijft in onze gedachten spelen.
Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van haar heengaan.

Groot is de leegte die achterblijft, waardevol zijn de herinneringen.
Mogen warme herinneringen de leegte verzachten.

Alvast heel veel sterke vanwege mezelf (Ron), Sonja, Eric, Hilde en in naam van Cabrio2enjoy.
Photo 749720De heer Eduard Van den Branden
Onze oprechte deelneming voor de hele familie!
Toni, Daisy en Mauro
Photo 749720De heer Eduard Van den Branden
Onze innige deelneming bij het overlijden van Eddy. Eddy was zeer aanwezig in mijn jeugd als vriend van mijn ouders en grootouders in de koffiewinkel in de Van Campenhoutstraat. Voor mij was hij 'Nonkel Eddy' en ik zal hem voor altijd herinneren als een levenslustig, energiek en positief man. Hij had altijd een mopje mee als hij over de vloer kwam en had er zichtbaar plezier in als hij ook mij als klein kereltje kon doen lachen. Mooie herinneringen. Rust zacht 'Nonkel Eddy'.
Photo 749720De heer Eduard Van den Branden
WAT DOET HET WEERAL PIJN OM HET HEENGAAN VAN EEN DIERBARE TE ERVAREN. EDDY LEEFT VERDER IN AL MIJN HERINNERINGEN AAN DE MOOIE TIJD VAN DE DRUMBAND EN DE BRADERIJEN, SAMEN MET DANY + , FRANK JR. EN KIM. HEEL VEEL STERKTE TOEGEWENST.
Photo 742870Mevrouw Maria De Meersman
Oprechte deelneming bij het verlies van Jullie mama en bomma. Het was een lieve mama en bomma voor Jullie. Onze Hemelse Vader zal Maria goed ontvangen.
Mevrouw Karine Mampaey
Onze oprechte en innige deelneming met het verlies van je echtgenote...wij wensen u veel sterkte toe..

Bellens - Roelofs.
Photo 736137Mevrouw Livia van Winssen
Beste Marc,
Mijn oprechte deelneming bij het overlijden van Livia.
Veel sterkte aan u, de familie en vrienden.
Steven
Photo 736137Mevrouw Livia van Winssen
Marc en familie oprechte deelneming met het verlies . Veel sterkte in deze moeilijke tijden .
Photo 736137Mevrouw Livia van Winssen
Beste Marc en familie van Livia .Ik wens jullie heel veel sterkte met het overlijden van Livia.
Ook zij is veel te vroeg van haar geliefden afgenomen
Ik weet zelf hoe moeilijk dit is om te aanvaarden
Nog heel veel sterkte
Leslie Pelgrims
Photo 736137Mevrouw Livia van Winssen
Heel veel sterkte en kracht toegewenst, koester de mooie herinneringen aan haar.

Vorige rouwbetuigingen Volgende rouwbetuigingen